Vedete

Mircea Radu a rămas fără emisiunea de pe TVR1

Emisiunea „ÎnTrecerea anilor”, difuzată pe TVR1, a fost scoasă din grila de programe a postului.



Show-ul prezentat de Mircea Radu, era unul dintre cele mai costisitoare producţii din programul tv TVR 1.



Motivul ar fi fost nvitaţii de talie internaţională, precum Smokie, Sandra sau In-Grid, Demis Roussos, Vaya Con Dios, anunță ProtvMagazin.ro.



Mircea Radu nu cunoaşte detaliile aceste decizii şi nici ce va face mai departe. Se pare însă că va rămâne la Televiziunea publică.



Se zvonește că va prezenta un alt show de divertisment, tot sâmbătă seara.

Related posts

Cătălin Botezatu o făcut-o pe Bianca Drăguşanu penibilă, în direct (video)

admin

Mulatra Nadine este însărcinată!

admin

Andreea Bălan se mărită!

admin

Leave a Comment