Vedete

Mihai Neșu a revenit în România de Sărbători

Mihai Nesu și-a petrecut  sarbatorile de iarna impreuna cu familia, in Romania.



Mama sa l-a asteptat cu bunatati traditionale, mai ales ca este pentru prima oara cand fotbalistul vine in tara natala de cand s-a accidentat.



Daca de Craciun Mihaita a petrecut linistit acasa la mama sa in Oradea, de Revelion a vrut sa-si puna mai multe dorinte. 



Dorinte care spera sa i se indeplineasca si pentru a fi mai aproape de Dumnezeu, a mers la o manastire, informeaza sport.ro.

In noaptea dintre ani, cand toata lumea sanatoasa petrece cu sampanie si artificii, muzica sau concerte, fostul fundas a fost la o manastire unde s-a rugat sa fie sanatos in 2013.

Related posts

Iuliana Marciuc şi Adrian Enache vor prezenta o emisiune la TVR

admin

Andreea Marin a profitat de Ziua Copilului pentru a-şi vinde produsele (poze)

admin

Laurette debutează ca MC, la prima apariție mondenă ca mămică

admin

Leave a Comment