Vedete

Andreea Bălan recunoaște că are silicoane

Andreea Bălan adoră să țină presa în șah. Blondina nu a vrut în ruptul capului să se afle dacă și-a pus sau nu silicoane.



Cu toate acestea, mărimea sânilor ei au dat-o de gol.



Dacă în urmă cu câteva luni mărimea sânilor ei era normală, acum Andreea se laudă cu sâni generoși, care atrag atenția la fiecare apariție.



Asta s-a întâmplat și în emisiunea „Poveștiri de noapte”, unde Andreea a apărut îmbrăcată într-o rochiță cu corset. Iar sânii mari ne-au atras din nou atenția.



Iar, de data aceasta, blondina nu a mai negat operația estetică. Andreea s-a arătat mulțumită de formele ei, insinuând că are mai mult succes acum decât înainte.



Cât despre silicoane, vorba ei: „Vă place ce vedeți? Atunci ce mai contează!”

Related posts

Monica Columbeanu, vizită secretă la Londra

admin

Oana Frigescu va prezenta ştirile până în luna a noua

admin

Kate Middleton îmbracă o rochie de mireasa marca Sarah Burton

admin

Leave a Comment