Vedete

Andreea Raicu și Horia Tecău s-au mutat împreună

Au doar două luni de relație, dar au hotărât să locuiască împreună! Andreea Raicu şi Horia Tecău au făcut deja pasul următorul în relaţie.

 

Vedeta Prima TV şi celebrul tenisman s-au mutat împreună, în apartamentul Andreei. Astfel pot petrece împreună tot timpul liber.

 

Andreea şi Horia locuiesc împreună în Capitală, în apartamentul vedetei de la Prima TV, scrie Click!.ro.

 

Săptămâna viitoare, tenismenul Horia Tecău va pleca în America, pentru trei săptămâni de antrenamente intensive.

Related posts

Șerban Huidu va fi externat! Se întoarce vineri acasă

admin

Rihanna, surprinsă pe plajă în costum de baie alb (poze)

admin

Petru Mircea a izbucnit în plâns în direct, amintindu-și de Mădălina

admin

Leave a Comment