Vedetele noastre

Monica Columbeanu: „Am trimis şoferul să-mi plătească amenda!”

Soţia lui Irinel nu este deranjată că a rămas fără permis! Nici măcat nu se simte stânjenită că face parte din rândul şoferilor care au probleme cu legislaţia rutieră, ba chiar s-a amuzat că a rămas fără carnet.



“Dacă nu ţi se întâmplă aşa ceva, nu eşti şofer adevărat. Am plătit în 24 de ore, aşa că mi-au redus amenda la jumătate şi am dat doar 270 de lei. Eu am avut treabă, aşa că l-am trimis pe Adi, noul meu şofer, să achite taxa, în locul meu”, a declarat Monica, pentru Click!



Vedeta a fost prinsă de radar circulând cu o viteză de 121 km h, pe Bulevardul Lascăr Catargiu, din Capitală.

 

Related posts

Raluca Sandu, sexy şoferiţă pentru iubitul ei (poze)

admin

Monicăi Clumbeanu îi plac plimbările prin ploaie

admin

Cătălin Măruţă revine cu surprize la ProTv!

admin

Leave a Comment