Reporterii Click! împreună cu expertul imobiliar Robert Dobrescu au evaluat proprietăţile pe care le au vedetele la mare.
La doar câţiva metri de staţiunea Mamaia, înspre Năvodari, Mihaela Rădulescu deţine unul dintre cele mai frumoase apartamente dintr-un complex rezidenţial. Locuinţa măsoară aproximativ 180 mp şi dispune de o terasă cu vedere la mare.
Blocul are o spălătorie privată, dar şi oameni de pază, care patrulează fiecare etaj. Pentru a simţi atmosfera de vacanţă, la parterul construcţiei a fost amenajat un restaurant, care le poate aduce mâncarea locatarilor în cameră.
Costurile acestui apartament se ridică, spune directorul agenţiei imobiliare “Nobila Casă Răsăriteană”, Robert Dobrescu, la 400.000 de euro. Apartamentul este un cadou primit de la fostul soţ al acesteia, Elan Schwartzenberg. Această proprietate urmează să fie lăsată în grija familiei sale şi a fratelui.
previous post