Vedete

Adriana Bahmuţeanu îi declară război lui Cătălin Măruţă

Nici nu a început bine anul şi lupta prezenatorilor tv pentru audienţă devine acerbă. Show-ul de divertisment „La şuetă cu Bahmu”, difuzat de luni până vineri la Kanal D, a fost mutat cu o oră mai târziu, astfel încât se va suprapune cu unele dintre cele mai vizionate emisiuni ale zilei.







Adriana Bahmuţeanu va avea de înfruntat două tabere de profesionişti: la Pro TV, „Happy Hour” şi Cătălin Măruţă, iar la Antena 1, „Acces Direct” şi Mădălin Ionescu.







Surse apropiate Kanal D au declarat pentru „ring” că schimbarea din grila de programe urmăreşte creşterea audienţei pentru „şueta lui Bamu” prin cooptarea telespectatorilor de la concurenţă.



 

Related posts

Premieră! Iată cum arăta Tania Budi acum 25 de ani! (poze)

admin

Andreea Bănică gătește în lenjerie intima

admin

Simona Traşcă a vrut să se sinucidă!

admin

Leave a Comment