Vedete

Lora ex Wassabi a cântat manele pentru „bacşiş”

Fosta solistă a trupei Wassabi a declarat la Kanal D că a cântat manele pentru a-și putea câștiga existența.



Vedeta a declarat că a pornit de jos şi nu a avut mereu bani. Motiv pentru care s-a văzut nevoită să cânte manele într-un restaurant.



Cu ani în urmă, pe vremea când locuia în Galaţi, artista cânta manele într-un restaurant, în schimbul unui „bacşiş frumos”, scrie Click!.ro.



„Erau nişte fete pentru care cântam şi mă puneau să cânt melodiile Minodorei. Îmi dădeau mulţi bani. Cântam orice!” a spus Lora cu ochii în lacrimi.

Related posts

Roxanei Vancea i-au ieşit sânii din sutien la Tv (video)

admin

Oana Zăvoranu a primit de Craciun o mașină de teren (foto)

admin

„EBA” showbizz-ului românesc, goală pușcă în garaj (poze)

admin

Leave a Comment