Vedetele noastre

Şerban Huidu: „Le dăm peste nas celor care ne îngroapă”

S-au întors cu forţă de muncă la Kiss FM, iar din 16 septembrie vor reveni cu „Cronica Cârcotaşilor” şi pe ecran la Prima TV.



Costumaţi în mafioţi, Şerban Huidu, Mihai Găinuşă, Dezbrăcatu şi Mistreţu au înfiinţat „Sindicatul Rimei Organizate”, însă au intrat şi la cură de slăbire, tratându-se doar cu fructe în loc de paste şi pizza, scrie Click!



„Ca de obicei, ne întoarcem toamna la Prima TV şi le dăm peste nas celor care ne tot îngroapă, în ultima perioadă, când vine vorba de televiziune. “Expiraţii” s-au mai reinventat o dată”, a spus , ironic, Şerban, pe blog-ul personal.

 

Related posts

Loredana va cânta la nunta Dianei Dumitrescu

admin

Axinte îi datorează 30.000 de euro Elenei Gheorghe

admin

Codin Maticiuc a recucerit-o Anna Lesko pe iaht

admin

Leave a Comment