Vedete

Valentina Pelinel, 5.000 € pe o defilare de modă

Valentina Pelinel ține la prețul și imaginea ei și pe timp de criză. Pentru că este unul dintre cele mai în vogă manechine, soția lui Cristian Boureanu cere 5.000 € pentru câteva minute pe podium.



Cu o carieră în modelling bine pusă la punct, la New York, Valentina Pelinel încasează mii de euro pentru câteva minute de defilare sau pentru o şedinţă foto.



Că e criză financiară sau nu, blonda nu stă la discuţii fără 5.000 de euro. „Criză este peste tot, chiar dacă unii nu vor să recunoască.



Am vorbit şi cu prietenele mele de la New York şi mi-au spus că şi acolo este criză financiară. Eu, fără 5.000 de euro, nu defilez! Mi se pare normal, având în vedere câte sacrificii am făcut pentru a ajunge ceea ce sunt”, a spus Valentina pentru Click!.ro

Related posts

Adelina Pestriţu, surprinsă cu noul ei iubit (poze)

admin

Pepe si Oana Zavoranu au amânat divorțul

admin

Sylvia are un nou look: e creaţă (poze)

admin

Leave a Comment