Vedete

Iată dieta cu care a slăbit Andreea Banică 17 kg

Andreea Bănică a reușit să slăbească după naștere nu mai puțin de 17 kilograme. Secretul: o dietă eficientă și sport.



Și pentru că se mândrește cu silueta ei și știe ce înseamnă greul kilogramelor în plus, Andreea le-a spus celor de la Libertatea în ce constă dieta ei.



„Dimineata mananc doua oua fierte cu branza de capra, la pranz – o felie de paine integrala cu somon la gratar si legume (dar fara cartofi), iar seara – gratar de vita cu salata verde pentru digestie”, a declarat vedeta.



La dieta se adaugă și puțină mișcare distractivă, precum dansul. Iar cu un astfel de regeim, e imposibil să nu ajungi la un corp tonifiat și la o situetă de vis.

Related posts

Monica Tatoiu și iubita lui Mazăre s-au luat la harță

admin

Amalia Năstase este acuzată că a premeditat divorţul (video)

admin

Top celebrități pe care nu le-ai vrea ca prietene

admin

Leave a Comment