Vedete

Andreea Tonciu şi Mitea s-au împacat iar

Dupa două săptămâni de scandal, Andreea Tonciu şi Nicolae Mitea s-au împăcat.



“Nu vreau să mai aud de Mitea în viaţa mea! Eram urmărită peste tot de fratele lui, nu puteam să mă duc nici la toaletă singură. Simţeam că mă sufoc.



M-a şi bătut groaznic, iar eu nu am rupt relaţia mai devreme ca proasta”, spunea Andreea Tonciu acum două săptămâni.



De 1 martie, cei doi au reluat legătura, cel care a făcut primul pas fiind Mitea, scrie SecretSport.



Fotbalistul a invitat-o pe Andreea la o cină romantică într-un restaurant de lux în Bucureşti. La plecare, cei doi au dat frâu liber pasiunii chiar în maşina condusă de fratele lui Mitea.

Related posts

Ramona Gabor visează să ajungă actriţă la Hallywood

admin

Iurie Darie își revine! S-a plimbat pe culoarul spitalului (foto)

admin

William şi Kate petrec o luna de miere exotică, pe Insulele Seychelles (video)

admin

Leave a Comment