Ramona Lazuran a intrat intr-un mare scandal sexual. Joe Librescu, fostul iubit al Simonei Dichiseanu, susţine tanara nu s-a lăsat vizitată acasă decât pentru 500 de euro.
“Am vrut să merg la ea şi mi-a zis că pentru 500 e pregătită pentru orice”, a mărturisit Joe Librescu la “Acces Direct”.
Fostul “iepuraş” Playboy, care a avut o aventură şi cu Mugur Mihăescu, s-a arătat foarte surprinsă de acuzaţii şi spune că nu este nimic adevărat, scrie Click!.
Tanara sustine ca a fost “agatata” de acesta in restaurant si I s-a facut propunerea sa apara intr-un film documentar.
Dupa oferta, se pare ca tanara ar fi acceptat o intalnire. Nu a specificat insa daca intalnirea urma sa aiba loc la ea acasa sau intr-un loc public.
previous post