Vedete

Sânziana Buruiană a slăbit 10 kilograme, în câteva săptămâni (poze)

Sânziana Buruiană – o nouă siluetă, un nou pictorial sexy. Blondina s-a pozat în ipostaze incendiare după ce a slăbit nu mai puțin de 10 kilograme.



Sanziana a plecat într-o croazieră alături de ubitul ei, Bobby, în care nu a pierdut timpul şi şi-a făcut un “pictorial” să zicem destul de fierbinte.



Potrivit celor de la STL.ro, Sânziana a reuşit să dea jos 10 kilograme în ultimele săptămâni şi de aceea a dorit să se fotografieze cu noua siletă.



Totodată, blonda a declarat de mai multe ori că reuşeşte să slăbească cât şi cum vrea prin sex. Să fie oare asta rețeta unui trup perfect?

 

Related posts

Andreea Esca va prezenta Stirile ProTv direct de pe stadion

admin

Jos labele de pe Monica!

admin

Simona Gherghe dezvăluie secrete de culisele „X Factor”

admin

Leave a Comment