Vedete

Adriana Bahmuţeanu tratează otita cu „aspirina săracului”

Adriana Bahmuţeanu are probleme de sănătate. Proaspăta mămică a făcut otită, însă se tratează.



Chiar dacă are dureri și amețeli, Adriana e pusă pe șotii. Într-un intreviu acordat pentru „Happy Hour” Adriana a declarat că otita i se trage pentru că a „dormit la pielea goală”.



Dar, a găsit un remediu mai eficient decât orice tratament prescris de medic: „aspirina săracului”.



Se pare că Bahmu s-a îmbolnăvit în timpul unei scurte călătorii în Germania, unde a tras-o curentul. Acum are amețeli și ține cu strictețe tratamentul cu aspirina săracului, de trei ori pe săptămână.



.

Related posts

„EBA” showbizz-ului românesc, goală pușcă în garaj (poze)

admin

Inna și-a arătat sânii într-un concert din Beirut (video)

admin

Încep preselecțiile la „Românii au talent”

admin

Leave a Comment