Vedete

Monica Columbeanu a rămas pe drumuri. Irinel a lăsat-o fără casă (video)

Nu a durat mult până ca Monica să ajungă la mila lui Irinel. De 24 de ore, domnul Columbeanu o poate da afară din casă pe Monica.



Irinel a revocat aseară donaţia pentru apartamentul din Piaţa Victoriei. A redus in acest fel şi şansele Monicăi de a câştiga custodia Irinei.



Legal, de ieri, fetiţa stă cu tatăl ei. Nu la Izvorani, ci în apartamentul… bunicului. Milionarul își duce fetița în fiecare dimineață la grădiniță, nelăsând-ui posibilitatea Monicăi de a-și vedea fetița.

 

Related posts

Şi Tora Vasilescu s-a pozat complet goală (foto)

admin

Daniela Crudu, o „păcătoasă” cu chiloții la vedere, în club (poze)

admin

Thalia împlinește astăzi 40 de ani

admin

Leave a Comment