Vedetele noastre

Dan Diaconescu nu părăseşte garsoniera OTV

Mutarea OTV-ului din garsonieră în cladirea de birouri din Pipera mai are de asteptat. Din pricina incediului care a cuprins sediul nou abia finisat, este posibil ca pe Dan Diaconescu sa il prinda Revelionul 2010 tot in Piata Romana.



Intre timp, „televiziunea poporului” a achizitionat un studio extrem de spatios, de peste 1200 de metri patrati, in comunca Stefanesti, scrie agentiadepresamondena. Locul de unde urma sa se transmita emisiunea „100% adevarat”, prezentata de Pepe si Ramona Badescu. Spre dezamăgirea lui Doaconescu, prima incercare de rebranduire a postului OTV a eşuat.

 

Related posts

Simona Sensual se teme de Oana Zăvoranu

admin

Mihaela Moise, abandonată de Luis Lazarus în mijlocul străzii

admin

Bebeluşul lui Mădălin Voicu a primit suzetă de aur

admin

Leave a Comment