Vedete

Bianca Drăgușanu a ajuns anorexică! A slăbit 10 kg în trei luni (video)

Asistenta lui Capatos a devenit obsedată de greutatea ei. Roșcata nu mai ține cont de sănătate și slăbește pe zi ce trece.



Nu cu vreo dietă corectă, ci înfometându-se. Ea a recunoscut aseară, în timpul emisiunii că a slăbit nu mai puțin de 10 kilograme în decurs de trei luni.



O dietă în urma căreia Bianca a ajuns piele și os. Femeia cu forme care a pășit pentru prima oară în platoul emisiunii „Un show păcătos” a ajuns acum anorexică.

 

Related posts

Oana Zăvoranu a izbucnit în lacrimi la Acces Direct

admin

Florin Busuioc și-a abandonat fiul, dependent de droguri (video)

admin

Finalistele „Next Top Model” se bat pentru 70.000 € (video)

admin

Leave a Comment