Vedete

Andra și Cătălin Măruță și-au adus băiețelul acasă

Andra și Cătălin Măruță sunt în culmra fericirii. Ieri, după patru zile în care a stat alături în spital, Andra și bebelușul au ajuns acasă, informează site-ul agentiadepresamondena.ro.



David Măruță s-a născut pe 16 martie prin cezariană și ieri a fost instalat în camera lui pe care părinții i-au amenajat-o din timp.



Este primul copil al cuplului Andra-Cătălin Măruță, și a primit la naștere nota 10. Cătălin a declarat imediat după naștere că este foarte emoționat și totodată foarte fericit.

Related posts

Monica către Irinel: Ești pitic, gras, dar te iubesc

admin

Iată cum arată Rose Marie Florescu nemachiata (foto)

admin

Adelina Pestrițu, așa cu n-ai văzut-o până acum (video)

admin

Leave a Comment