Vedete

Andra a ajuns la spital înainte de emisiunea „Românii au talent” (poze)

După ce I s- a făcut rău săptămâna trecută pentru că nu alăptase la timp, Andra s-a asigurat că scena nu se va mai repeta și acum.



Veedta a ajuns la spital înainte de emisiunea „Românii au talent” pentru un control de rutină. Ea a fost însoțită de soțul ei, care nu s-a dezlipit de cântăreață nici o secundă.



Fotoreporterii Click! i-au surprins ieri, după-amiază, pe Andra şi pe Cătălin Măruţă la o clinică din zona Dorobanţi, unde solista a dorit să facă un control de rutină.



Andra a născut, pe data de 16 martie, un băieţel pe nume David.

Related posts

Andreea Marin a făcut-o praf pe Mihaela Rădulescu, în direct

admin

Kate Middleton, în blugi colorati, la Olympic Park

admin

Mihai Mitoşeru şi-a injectat cearcanele cu acid hialuronic

admin

Leave a Comment