Vedete

Andra a ajuns la spital înainte de emisiunea „Românii au talent” (poze)

După ce I s- a făcut rău săptămâna trecută pentru că nu alăptase la timp, Andra s-a asigurat că scena nu se va mai repeta și acum.



Veedta a ajuns la spital înainte de emisiunea „Românii au talent” pentru un control de rutină. Ea a fost însoțită de soțul ei, care nu s-a dezlipit de cântăreață nici o secundă.



Fotoreporterii Click! i-au surprins ieri, după-amiază, pe Andra şi pe Cătălin Măruţă la o clinică din zona Dorobanţi, unde solista a dorit să facă un control de rutină.



Andra a născut, pe data de 16 martie, un băieţel pe nume David.

Related posts

Irinel Columbeanu face vizite nocturne acasă la Monica (poze)

admin

Daniela Crudu poartă rochii de club numai de la BB (foto)

admin

Daniela Gyorfi este şocată de frumuseţea Biancăi Drăguşanu (video)

admin

Leave a Comment