Vedete

Mădălina Drăghici şi-a dat iubitul afară din casă

Mădălina Drăghici a avut discuții aprinse cu logodnicul ei înainte de nuntă. Actrița l-a dat afară din casă pe cel care avea să-i devină soţ.



Însă totul a fost de dragul tradiţiilor pe care frumoasa vedetă a vrut să le respecte.



„Vineri, in ajunul nuntii, fostul meu iubit si logodnic a fost expediat de mine catre domiciuliul copilariei sale…casa parintilor!



Mi s-a parut frumoasa ideea de a dormi separat in ultima noapte de celibat religios, plus ca rochia se afla in ceea ce acum se poate numi “domiciliu conjugal”, iar ochii mirelui aveau acces interzis”, a scris Mădălina Drăghici pe blogul personal.

Related posts

Monica Columbeanu, acuzată că făcea sex pe bani în camere de hotel

admin

Andra, în rochie alba la botezul fetiţei lui Pepe!

admin

Daniela Crudu s-a “combinat” cu El Negro la “Sticle goale” (video)

admin

Leave a Comment