Vedetele noastre

Iulia Albu: “M-am săturat de Monica Columbeanu”

Cu toate că viaţa ei este împlinită şi fericită, Iulia Albu nu a uitat nici acum conflictul cu Monica Columbeanu. Invitată în emiunea Happy Hour de astăzi, aceasta a declarat că s-a săturat de soţia lui Irinel Columbeanu ca de bancurile cu Bulă.







„Eu am făcut-o proastă pe Monica?! Totul a pornit de la faptul că unele persoane au uitat de unde au plecat şi vorbesc despre cei care chiar au realizat ceva în viaţă. M-am sătuat de ea ca de bancurile cu Bulă”, a declarat Iulia Albu.







Întrebată dacă regretă că nu mai este prietenă cu “scorpia de la Izvorani”, Iulia a spus că “suferă ca un câine” pentru că nu mai face parte din anturajul Monicăi, scrie Libertatea. “Nu am spus niciodată că sunt prietenă cu Monica. Eu nu sunt ca ea, doamne fereşte! Eu citeam dex-ul în clasa a III-a”, a declarat Iulia.

 

Related posts

Andreea Perju face show pentru bărbaţi la malul mării

admin

Cabral şi-a făcut o pasiune pentru…must

admin

Monica Columbeanu are un nou sofer sexy

admin

Leave a Comment