Vedete

Cabral și Andreea Pătrașcu fac nuntă în stil Hollywoodian (video)

Cabral și Andreea Patrascu se vor casatori la inceputul verii, pe 4 iunie. Cei doi au început pregătirile, iar Cabral s-a decis în privința locației. O locație care a fascinat-o pe iubita lui Andreea Pătrașcu.



„Mi-am dorit o nunta in aer liber, intr-un loc unde exista piscina, mult spatiu verde, invitatii nostri vor avea parte de o petrecere atipica si sunt convinsa ca vor fi placut surprinsi.



Este acel loc special unde am visat ca ma voi casatori”, a declarat Andreea Pătrascu pentru AcasăTv.



Dupa ce au pus la cale primele detalii ale nuntii lor Cabral si Andreea Patrascu se pregatesc de alegerea invitatiilor, stabilirea cavalerilor si a domnisoarelor de onoare dar si de ultimele detalii legate de cununia religioasa.

 

Related posts

Elena Udrea poartă sandale de 25 de milioane

admin

Copleşit de durere. Tătal Madalinei Manole stă ore-n şir la mormântul fiicei lui (poze)

admin

Andreea Mantea, pictorial hot în lenjerie intimă Jolidon (poze)

admin

Leave a Comment