Vedetele noastre

Ion Crăciunescu face sport alături de Roxana Ciuhulescu

Roxana Ciuhulescu l-a convins pe Ion Crăciunescu să renunţe pentru o zi la maşină în schimbul bicicletei.



Dornic de aventură, Ion Crăciunescu a acceptat provocarea şi demonstrează că sportul e bun la orice vârstă, sâmbătă de la ora 12.00, la Pro Tv, scrie Click!.  Singurul român care a arbitrat o finală de Champions League a acceptat provocarea lansată de Roxana Ciuhulescu de a face o plimbare în lumea autoturismelor pe două roţi.



Fost mare arbitru, Crăciunescu a rămas un împătimit al sportului! Pentru a se întreţine parcurge zilnic kilometri întregi cu bicicleta.

 

Related posts

Loredana Chivu se dadea la fotbalisti inca de mica

admin

Stela Popescu s-a făcut femeie de la ţară

admin

Cristi Minculescu: „Daca nu era soţia, nu mai apucam Crăciunul!”

admin

Leave a Comment