Vedetele noastre

Elena Băsescu şi-a petrecut vacanţa în Beirut

Fiica cea mică a Preşedintelui a incercat in această vară să se afle cat mai puţin in vizorul fotografilor. Astfel că a ales să plece pentru o săptămână la Beirut, în Liban.



Îmbrăcată într-o elegantă şi discretă rochie gri, Elena Băsescu a urcat, la business class, într-un avion care a decolat la ora 20.50 în direcţia Beirut-Amman. Chiar dacă se îndrepta spre o destinaţie exotică, Elena a preferat să plece singură. Bruneta s-a întors în ţară pe 12 august.

 

Related posts

Raluca Ogică are aparat dentar de 2000 de euro! (poze)

admin

Elena Udrea fãcea plajã la nudişti pe vremea studentiei

admin

Simona Gherghe renunţă la Observator

admin

Leave a Comment