Vedetele noastre

Andreea Raicu isi va petrece Craciunul la orfelinat!

Andreea Raicu prefera singuratatea de sarbatori! Vedeta se va ocpa de Craciun de o fetita de la orfelinat, careia, de cateva luni, i-a devenit mama, cel putin in weekend.



Şi în acest an, Andreea o va lua pe micuţa Maria acasă în perioada Sărbătorilor de iarnă, răsfăţând-o cu daruri, scrie

Click!

Însă, în ziua naşterii Domnului, vedeta serialului „Efect 30″ o să meargă într-un orfelinat, unde vă împărţi daruri.



Andreea vrea să strângă mai multe vedete prietene, care să le ducă micuţilor dulciuri, Malvina Cervenski fiind una dintre ele.

Related posts

Irinel Columbeanu: „Credeti ca Monica s-ar încurca cu şoferul ei?

admin

Fosta sotie a lui Catalin Crisan a compus o piesă despre divorţ

admin

Mircea Badea ar putea să-l înlocuiască pe Voicu Pânzar (poze)

admin

Leave a Comment