Vedetele noastre

Mihai Bendeac: „Mi-am pierdut încrederea în femei!”

Ex-actorul de la Mondenii trece printr-o suferinta mistuitoare pentru ca lantul de iubire s-a rupt si cantareata l-a parasit, scrie Gardianul. Cu aceasta ocazie, Mihaita ne anunta pe blogul personal ca si-a pierdut si increderea in reprezentantele sexului frumos.







„Daca profesional sunt fericit ca emisiunea creste si acumuleaza de la o saptamana la alta, in plan sentimental invat de vreun an incoace lectia cruda a suferintei. E cumplit sa te desparti de cineva atata timp cat inca ai sentimente pentru persoana respectiva. Iar daca persoana respectiva este cantareata, poti avea siguranta ca ti-e greu sa asculti si muzica. Mai ales melodiile care te leaga de ea. (…)Eu mi-am pierdut increderea in femei”, îşi spune offul Mihai pe blogul personal



 

Related posts

Ţeapă cu Ramona Bădescu! Câştigătorii de la OTV riscă să fie aruncaţi în stradă!

admin

Monica Columbeanu, părăsită şi de Adrian Filote

admin

Razvan Ciobanu isi saruta patimas iubitul pe strada

admin

Leave a Comment