Vedetele noastre

Smiley a primit cadou o maşină de două miliarde!

Solistul de la Simplu a dat lovitura. După reclamele la o firmă de telefonie mobilă, care l-au umplut de bani, Smiley a fost ales să promoveze şi o marcă de maşină. Modest şi reţinut atunci când este întrebat despre succesele profesionale şi câştigurile financiare, Smiley pune totul pe seama seriozităţii.







“Acord o foarte mare atenţie detaliilor, pun suflet şi nimic din ceea ce fac nu este la întâmplare” a explicat el, pentru Click!. Iată că aceste calităţi sunt şi pe placul firmelor puternice din România, care se înghesuie să bată palma cu artistul de la SIMPLU.







Cel mai recent contract de imagine vine de la Mercedes, Smiley primind moca o “bijuterie”, un Mercedes GLK de aproximativ 50.000 de euro, pe care o va conduce până la anul.



 

Related posts

Gabriela Cristea spune că are puteri paranormale

admin

Andreea Cocoranu l-a parasit pe dinamovistul Adrian Cristea

admin

Andreea Tonciu îi scotea pe maneliştii din emisiunea lui Bahmu la Bamboo

admin

Leave a Comment