Vedete

Anca Ţurcaşiu a semnat cu Kanal D!

Cântăreaţa revine în televiziune după o lungă pauză! Anca a intrat în echipa Kanal D, după ce a câştigat un casting şi va prezenta săptămânal “Te iubesc, România”.







Emisiunea concurs va fi inclusă în grila de primăvara a postului deţinut de turcii de la Dogan. Conform agentiadepresamondena, show-ul constă într-o confruntare între două echipe, cu întrebări de cultură generală despre ţara noastră.







Emisiunea, care se va difuza saptamanal timp de 75 de minute, pune fata in fata doua echipe formate din oameni obisnuiti, fiecare echipa avand insa un capitan vedeta. Concursul propriu-zis va consta in intrebari despre romania, miza constand intr-o suma generoasa de bani.



 

Related posts

Capatos a și înlocuit-o pe Bianca! Are o nouă asistentă

admin

Monica Columbeanu se laudă cu pantofi de… 9 lire, din Londra

admin

Andreea Bănică apare fără sutien pe Facebook (foto)

admin

Leave a Comment