Vedete

Andreea Marin a păgubit KanalD cu 50.000 de lei

Andreea Marin a câștigat în instanță dreptul la intimitate, încălcat de cei de la Kanal D.



CNA a decis, marţi, să amendeze cu 50.000 de lei postul Kanal D. Motivul?



Două ediţii ale emisiunii “Cancan TV”, în care a fost încălcat dreptul la viaţă privată al vedetelor de televiziune Andreea Marin Bănică şi Simona Gherghe, dar şi al producătoarei Dana Mladin.



Pe de altă parte, CNA a mai primit două sesizări, de la producătoarea Dana Mladin şi de la Simona Gherghe, moderatoarea emisiunii “Acces Direct” de la Antena 1, anunță Click!.ro



Sesizările au vizat tot emisiunea “Cancan TV” de la Kanal D, ediţiile din 31 august şi 1 septembrie.

Related posts

Radu Vâlcan a înșelat-o pe Adela Popescu cu o blondă (poze)

admin

Tatal Innei este cercetat pentru ucidere din culpa

admin

Cătălin Botezatu a inceput să-şi arate adevărata faţă

admin

Leave a Comment