Vedetele noastre

Dani Oţil a terminat cu bine raliul de la Sibiu!

Dani Oţil are în sfârşit un motiv de bucurie! A terminat, ieri, cu bine raliul Red Bull Romaniacs!



Alături de colegul său, Cristian Nagy, Dani a reuşit să treacă de toate cele patru etape ale competiţiei, clasându-se, potrivit rezultatelor neoficiale, în prima jumătate la clasa Hobby, scrie Libertatea.



Rezultatul este unul foarte bun, ţinând cont de dificultatea traseelor şi de obstacolele întâmpinate în cele patru etape de concurs. Raliul Red Bull Romaniacs s-a desfăşurat la Sibiu, în perioada 15-19 august. El este considerat cea mai dură competiţie de acest gen din întreaga lume.

 

Related posts

Adrian Filote acuză: „Monica Columbeanu m-a ţepuit la bani!”

admin

Loredana Groza cântă în duet cu Adela Popescu

admin

Roxana Ciuhulescu are din nou burtică de gravidă

admin

Leave a Comment