Vedetele noastre

Lucian Mitrea, la al doilea scandal sexual (video)

Sotul Andreei Banica este implicat intr-un scandal sexual! Corina Pop, fosta sefa a fanclubului trupei Akcent, sustine ca acum 4 ani, Lucian Mitrea a abordat-o, dupa care a dus-o intr-o padure unde i-a propus sa faca sex.







“M-a dus in padure. A oprit masina si si-a dat jos pantalonii. Direct”, a declarat Corina Pop la emisiunea Acces direct de la Antena 1.







Nu este prima dată când soţul Andreei Bănică este implicat într-un scandal sexual. O altă tânără sin Ploieşti mărturiseşte că impresarul a încercat să o ducă în patul lui! Cum? Propunându-i să apară în videoclipul formaţiei sale favorite Akcent!







La fel de direct, Lucian i-a spus fetei că îşi doreşte o partidă de sex. Tânăra în cauză, Andreea, a spus stupefiată redactorilor de la emulte.ro: „Am plecat cu el, iar la un moment dat s-a deschis la pantaloni şi a început să se masturbeze şi m-a obligat să pun mâna. Am refuzat. Eram foarte speriată.” 

 

Related posts

Sânziana Buruiană şi-a pus mască antiporcină în club!

admin

Andreea Spătaru a născut ieri dimineaţă o fetiţă

admin

Oana Zăvoranu s-a combinat cu Ogică să câştige la Loto

admin

Leave a Comment