Vedete

Iulia a fost eliminată de la Next Top Model

Dupa o sedinta foto subacvatica si o defilare printre nebuni, Iulia a fost eliminată din concurs!



Fetele de la Next Top Model au fost duse intr-o statiune ceva mai cunoscuta romanilor, Poiana Brasov.



După un shooting greu, a sosit momentul jurizarii! Bulversate si nesigure, fetele se plang ca a fost mai greu ca oricand.



De data aceasta, spune Catalin, doar Karin si Laura au reusit sa iasa in evidenta in conditiile unui shooting foto subacvatic, scrie a1.ro



Din pacate, doar 6 dintre frumoasele fete vor merge mai departe! Iar cea eliminată a fost Iulia. Motivul: kilgramele în plus.

Related posts

Daniela Crudu și-a făcut un tatuaj cu mesaj (poză)

admin

Bianca Drăguşanu s-a cuplat cu un inginer turc (foto)

admin

Dana Săviucă vrea să pozeze iar în Playboy

admin

Leave a Comment