Vedete

Irinel a depus plângere penală împotriva Monicăi, după evaluarea Irinei de psihologi

Monica si Irinel Columbeanu au început să se bată în plângeri la parchet.



Daca Monica Columbeanu a depus plangere împotriva sotului sau in noaptea de 8 martie, fiind tinuta la usa si neprimita sa isi vada fiica, astazi, Irinel a mers la a depus si el o plangere contra Monicai, pentru rele tratamente aplicate minorei Irina.



Depunerea plangerii a avut loc la numai cateva ore dupa ce psihologii de la Protectia Copilului au stat de vorba cu Irina Columbeanu, scrie Antena1.



Monica a acceptat in sfarsit sa stea si ea de vorba cu reprezentantii Protectiei Copilului.

Related posts

Inna câştigă 800.000 de euro din muzică!

admin

Uite ce mare a crescut fetița Danielei Gyorfi (poze)

admin

Andreea Bălan este drăguţă cu paparazzi

admin

Leave a Comment