Vedete

Erika, filmată în timpul unei partide de sex oral (foto si video)

După ce vedetele de la noi s-au prins că înregistrările xxx sunt secretul pentru a fi pe prima pagină a tabloidelor, rând pe rând toate vor să se bucure de această notorietate dobândită peste noapte.







Acum a venit rândul fotomodelului de culoare Erika să aibă „momentul ei de glorie”, scrie vdtonline.ro.







Fosta iubită a fotbalistului Ousmane N’Doye este înregistrată în timpul unei partide de sex oral, alături de Marius Televijăn, nimeni altul decât presupusul amant al Iuliei Tăbăcaru.







Filmarea, care a avut loc în urmă cu două luni, la cabana unui prieten, a fost prezentată în cadrul emisiunii lui Dan Capatos, „Un show păcătos”, de la Antena 1, unde protagoniştii au fost invitaţi.







Încercând să arunce pisica moartă în curtea celuilalt, cei doi au negat că ei ar fi pus la cale înregistrarea.




 

Related posts

Ramona Gabor s-a cuplat cu un milionar arab!

admin

Bianca Drăguşanu a strălucit pe podiumul de la Milano (poze)

admin

Primele imagini de la botezul fiului lui Cristi Brancu (foto)

admin

Leave a Comment