Vedetele noastre

Andreea Banica i-a „furat” job-ul Lorei (ex-Wassabi)

Andreea Banica revine in televiziune! Si nu oriunde, ci tocmai la Kanal D, unde va prezenta emisiunea saptamanala “In Papuci de Vedeta”, un reality-show in care o persoanele cunoscute fac schimb de vieti cu oamenii obisnuiti.



Pilotul emisiunii a fost filmat la inceputul lunii august, avandu-o in postura de moderator pe Lora Petrescu. Desi producatorii i-au dat de inteles fostei componente a trupei Wassabi ca s-a descurcat de minune si ca va fi aleasa ca si prezentatoare, aceştia s-au răsgândit în ultimul moment!



Motivul? Andreea Bănică si-a manifestat intentia de a reveni in televiziune, iar producătorii au optat pentru ea, scrie agentiadepresamondena. 

 

Related posts

Mugur Mihăescu îşi deschide bar în „buricul” Bucureştiului

admin

Anamaria Ferentz şi-a luat înapoi corsetul donat pentru o cauză nobilă

admin

Cătălin Botezatu: „Eu şi Bianca vrem să devenim părinţi”

admin

Leave a Comment