Vedete

Soţia lui Mădălin Ionescu regretă că nu şi-a salvat căsnicia

Soţia lui Madalin Ionescu a realizat să îşi putea salva căsnicia! Analizând ultima perioada pe care a petrecut-o alaturi de moderatorul de la “Acces Direct”, soţia lui Mădălin Ionescu a concluzionat ca nu a facut tot ce i-a stat in putinta ca sa-si salveze casnicia.







La o zi dupa ce a trimis presei o scrisoare in care vorbeste pentru prima oara despre ruptura care a avut loc in casnicia sa, Mihaela, fosta soţie a lui Mădălin ionescu, a marturisit pentru Cancan ca ar fi putut sa evite divortul. Nu a facut-o, iar acum, cand da timpul inapoi, stie exact unde si cand a gresit.







Din cate se pare, soţia lui Mădălin Ionescu incepuse in urma cu cateva luni bune sa simta ca mariajul ei s-a erodat, dar nu a intervenit. Ba, mai mult, a adancit prapastia formata intre ea si Madalin Ionescu, lucru care a grabit decizia luata in final de cei doi, aceea de a divorta.







“M-ai intrebat daca am facut tot ce se putea ca sa salvez relatia. Nu cred ca am facut totul, iar asta nu o sa mai pot schimba niciodata”, a marturisit Mihaela Ionescu. Să mai existe totuşi o mică şansă de împăcare?



 

Related posts

Șerban Ionescu nu mai poate vorbi

admin

Julio Iglesias va concerta în România

admin

Monica şi Irinel Columbeanu au renunţat la imaginea de cuplu perfect (poze)

admin

Leave a Comment