Vedete

Bianca Drăguşanu a lăudat-o pe Monica Columbeanu intr-un interviu

S-au întors evenimentele cu susu-n jos. După ce s-au jignit şi s-au certat ca la uşa cortului, iată că între Monica şi Bianca există şi o mică şansă de a pune capăt rivalităţii. Asta după ce iubita lui Cătălin Botezatu a lăudat-o pe Monica într-un interviu la Antena1.







Da, să vezi şi că nu crezi! Bianca Drăguşanu pare să fi revenit la sentimente mai bune faţă de soţia lui Irinel, chiar şi după ce aceasta a făcut-o de râs şi a ironizat-o în direct! Semn că frumoasa blondă nu poartă ură.







Întrebată cine crede că a fost cea mai decentă persoană invitată în platoul emisiunii „Un show păcătos” şi pe care ar vrea să o revadă, Bianca nu a ezitat să rostească numele Monicăi Columbeanu!







„Mi se pare o persoană decentă! Lăsând la o parte cum e ea în viaţa privată sau ce a avut ea cu mine sau ce gândeşte ea despre mine, per ansmblu mi se pare o persoană decentă, frumoasă, e ok…”, a spus Bianca.








 

Related posts

Mircea Badea va cânta într-un club din Capitală

admin

Deea Maxer este însărcinată în cinci luni

admin

Inna, aşteptată cu patru bolizi de lux la aeroport (video)

admin

Leave a Comment