Vedete
Adela Popescu a ajuns la Urgenţă (poze)
Adela Popescu şi-a petrecut ore bune din noaptea de miercuri spre joi la Spitalul de Urgenţă Floreasca.
La doar o zi după ce a revenit din vacanţa petrecută cu iubitul ei, Marius Kalmar, în Caraibe şi la New York, actriţa a avut parte de o veste neplăcută, care a pus-o pe jar.
Împreună cu părinţii săi, care au venit de la Şuşani în Capitală ca să o viziteze, Adela Popescu a mers la spital, unde o rudă de-a sa a ajuns pe nepusă masă.
Aceasta a avut nevoie de îngrijiri medicale, ca urmare a unui accident suferit în trafic. Paparazzii Cancan au fotografiat-o pe actriţă şi pe părinţii săi în momentul în care plecau de la Spitalul Floreasca.
Vezi:
Adela Popescu |



.jpg)








Comentarii : 2
Subiect : asta sa stire senzationala
Mai ziaristule care scrii tampenii de astea, gaseste-ti altceva de facut, ca esti prost de dai in gropi.
Subiect : ADELA LA SPITAL
ZIARISTUL LUI PESTE MIHAELA ESTI O PROASTA CINE TEA ANGAJAT LA ZIAR ASTA II STIRE UNA SPUI IN TITLU SI ALTCEVA IN TEXT DUPA MINE EU TEAS CONCEDIA