Vedetele noastre
21-07-2009 01:18 | de Nicoleta | 1 afisari
Tipareste | Comenteaza

Monica Columbeanu l-a lăsat pe Irinel pentru şoferul Voicu

Monica şi Irinel Columbeanu au aniversat, săptămâna trecută, patru ani de când sunt împreună! Cu toate acestea, ei au sărbătorit acasă, cu şampanie şi caviar, fără să-şi ofere cadouri.

A doua zi, miliardarul a plecat, cu afaceri, la Paris şi, pentru că nu se putea întoarce acasă la soţia şi la fiica sa cu mâna goală, acesta a pierdut avionul, vineri seara, colindând de zor celebrele magazine exclusiviste, informează Click!.  Şi seria ghinioanelor nu s-a oprit aici.

Iri a ajuns în Bucureşti sâmbătă după-amiază, cu o oră întârziere, astfel că a ratat slujba de creştinare a primului lor fin. Dar iată că, vedeta, soţul ei şi invitaţii la botezul de sâmbătă nu au apucat să petreacă decât câteva ore împreună.

Şi asta pentru că Monica i-a lăsat baltă, şi-a luat şoferul şi a dat o fugă la Mamaia. Tânăra şi-a petrecut toată noaptea în clubul Bamboo, alături de Cătălin Botezatu şi sexy-şoferul Voicu.
 

Comentarii
Adauga comentariu
Comentarii : 0
Nu exista comentarii
Vedetele noastre
Un roman vrea sa reprezinte Spania la Eurovision
29 January, 01:31
Un român se află printre cei 313 candidaţi pentru a reprezenta Spania
Gabriela Cristea ar poza goală în Playboy, din nou
21 December, 10:36
Ambiţioasă din fire Gabriela Cristea ar fi dispusă să pozeze din nou
Bianca Drăguşanu, noua asistentă a Adrianei Bahmuţeanu? (video)
18 December, 15:17
Bahmu şi-a găsit asistentă. Sau, cel puţin aşa susţine! Invitată aseară
Ana Maria Ferenţ îşi impune să iubească un bărbat bogat
18 December, 11:06
Pretenţiile cântăreţei în materie de bărbaţi au crescut
Mircea Badea ar putea să-l înlocuiască pe Voicu Pânzar (poze)
18 December, 10:25
Prezentatorul emisiunii „În gura presei” a intrat în
Nicoleta Luciu îl dă pe micuţul Zsolt cu săniuţa
18 December, 09:47
Vedetele aşteaptă cu nerăbdare Sărbătorile de Iarnă pentru a se bucura de