Tabloid
Adela Popescu, mărturii sincere despre despărţirea de Bordeianu
Adela Popescu: "Odată cu despărţirea de Dan a venit şi sfârşitul lumii. Era dezastru!".
"Pentru mine, Dan Bordeianu a fost primul barbat, prima despartire, prima drama a lumii. O nenorocire. Era primul lucru rau prin care treceam, pâna atunci traind o viata frumoasa si senina. Ei, odata cu despartirea de Dan a venit si sfârsitul lumii.
Era dezastru si atât de tare m-a distrus, încât m-am mutat la matusa mea. Auzisem eu ca femeile, când sunt foarte deprimate, sunt capabile sa îsi faca rau. Si am dat fuga la matusa mea, m-am mutat o luna". ......cancan.ro
Adela Popescu va gusta bunătăţi de la bunica lui Radu Vâlcan!.
Adela Popescu pretuieste foarte mult relatia pe care o are cu bunica iubitului ei, asa ca nu putea sa refuze o invitatie la masa. "E duminica si mergem la masa la bunica lui Radu! Yummmmmmy!!!-:)))", a postat Adela pe pagina ei de Facebook.
Vedeta va gusta din bunatatile preparate de bunica lui Radu si le promite ceva fanilor: "De data asta chiar o sa pun fotografii! -:)" Radu Valcan vorbeste la cristale! I-a orbit pe toti cu telefonul lui Adela Popescu, marturii sincere si exclusive despre ......cancan.ro










Comentarii : 0